• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • https://www.facebook.com/YAPRAKDER

Duyurular

 • ESKİ DUYURULAR - 30/01/2015
 •  ESKİ ÇANKIRI VALİSİ SAYIN VAHDETTİN ÖZCAN'IN BABASI HASAN ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR.

  MERHUMUN CENAZESİ 10.06.2016 TARİHİNDE CUMA NAMAZINI MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SİNOP İLİ TÜRKELİ İLÇESİ HELALDI KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

  MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, SAYIN VALİMİZE, AİLESİ VE YAKINLARINA SABIR, METANET VE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ.


  YAPRAKDER YÖNETİM KURULU
  YAPRAKLI EĞİTİM KÜLTÜR DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ OLARAK BAKANLAR KURULU KARARI İLE MERKEZ VALİLİĞİNE ATANAN ÇANKIRI VALİMİZ SAYIN VAHDETTİN ÖZCAN'A MEMLEKETİMİZE YAPMIŞ OLDUĞU HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYOR VE KENDİSİNİ BUNDAN SONRA DAHA İYİ MAKAMLARDA GÖRMEK DİLEĞİYLE SAĞLIK VE HUZUR DİLİYORUZ.

  SAYIN VALİMİZ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA ÇANKIRI'DA GÖREV YAPAN VALİLER ARASINDA 1966-1971 YILLARINDA ÇANKIRI'DA ÇALIŞAN MERHUM CEVAT ÇAPANOĞLU'NDAN SONRA EN UZUN SÜRE İLE ÇANKIRI VALİSİ OLARAK GÖREV YAPMIŞ (4 YIL 11 AY 9 GÜN) VE BAŞARILI HİZMETLERE İMZA ATMIŞTIR.

  SAYIN VALİMİZ MERKEZDEKİ GÖREVİNE İSTANBUL İLİNDE DEVAM EDECEKTİR.


  İÇİŞLERİ BAKANLIĞINDA MÜLKİYE BAŞMÜFETTİŞİ VE TEFTİŞ KURULU BAŞKAN YARDIMCISI  OLARAK GÖREV YAPMAKTA OLAN HEMŞERİMİZ SAYIN  İSMAİL ÇATAKLI BAKANLAR KURULU KARARI İLE KİLİS VALİLİĞİNE ATANMIŞTIR.

  İLÇEMİZ ADINA GURUR VERİCİ BU ATAMADAN DOLAYI YAPRAKLI'LI HEMŞERİLERİ OLARAK SAYIN VALİMİZİ TEBRİK EDİYOR VE YENİ GÖREVİNİN KENDİSİNE VE GÖREV  YAPACAĞI KİLİS İLİNE HAYIRLI  VE UĞURLU OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ.

  ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN.       

  ÇANKIRI İLİ YAPRAKLI İLÇESİ EĞİTİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ  ***DERNEK ÜYELERİMİZ DOKTOR ŞABAN ODABAŞI İLE ORHAN ODABAŞININ BABALARI, ESKİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ODABAŞI'NIN KARDEŞİ RUHİ ODABIŞI ANKARA YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİNDE TEDAVİ GÖRMEKTE İKEN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.


  26.05.2016 PERŞEMBE YAPRAKLI ÇARŞI CAMİİNDE KILINAN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YAPRAKLIDAKİ AİLE KABRİSTANINDA TOPRAĞA VERİLMİŞTİR. 

  AYNI GÜN MERHUM RUHİ ODABAŞI'NIN KARABÜKTE YAŞAYAN ERKEK KARDEŞİNİN VEFAT HABERİ GELMİŞ OLUP, MERHUM KARDEŞİDE 27.05.2016 TARİHİNDE KARABÜKTE TOPRAĞA VERİLMİŞTİR.

  YAPRAKDER AİLESİ OLARAK MERHUMA ALLAHTAN RAHMET AİLESİ SEVENLERİ YAKINLARI VE TÜM HEMŞERİLERİMİZE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ. 


  ***VAN'IN GÜRPINAR İLÇESİNDE 19 MAYIS 2016 TARİHİNDE ÇIKAN ÇATIŞMADA ŞEHİT OLAN HEMŞERİMİZ İNAÇ KÖYÜ NÜFUSUNA KAYITLI UZMAN JANDARMA ÇAVUŞ ÖZGÜR KARA 20 MAYIS 2016 TARİHİNDE ANKARA KOCATEPE  CAMİİNDE KILINAN NAMAZI MÜTEAKİP CEBECİ ŞEHİTLİĞİNDE TOPRAĞA VERİLMİŞTİR.
  BAŞTA AİLESİ, YAKINLARI, TÜM HEMŞERİLERİMİZ VE MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.
  ALLAH RAHMET EYLESİN...

  ***26 - 29 MAYIS 2016 TARİHLERİNDE ANKARA ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE ÇANKIRI GÜNLERİ YAPILDIİLÇEMİZ YAPRAKLI  NIN DA TEMSİL EDİLECEĞİ BU GÜNLERDE  TÜM YAPRAKLILI HEMŞERİLERİMİZİN  İLÇEMİZİN TANITIM VE DESTEĞİ İÇİN KATILIM SAĞLADILAR.

  ****8 MAYIS 2016 TARİHİNDE YAPRAKLI ŞÜKÜR GÜNÜ HEMŞERİLERİMİZİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.


  ***DEĞERLİ YAPRAKLILI HEMŞEHRİLERİMİZ

  YAPRAKDERİN SAYGIN ÜYELERİ.
  Ankara merkezli derneğimizin temsil ettiği kitleye daha fazla hizmet etmesi amacı ile Yaprakder olarak belli bir ikametimiz olmasına ihtiyacımız  vardı  . Toplantılarımızda hemşehri buluşmalarımızda bu  ihtiyacı karşılamak için çok çaba sarfediyor idik. 42 köyü olan Yapraklı gibi merkez ilçe dernek teşkilatının belli bir yerinin olmaması garabetti.  Bu neden ile ksıtlı bütçemizi çok zorlamayacak ama barınma ihtiyaçlarımızı kısmende olsa karşılayacak bir çözüme ulaştık ve konu üzerindeki hazırlıklarımızı tamamladık
  7 ŞUBAT 2015 DE SAAT 13:00 DE ANKARA MERKEZ BÜROMUZUN AÇILIŞ TÖRENİNE TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUZ.
   ADRES. ANAFARTALAR CADDESİ MERMERCİ ZADE İŞ HANI NO 29/106
  ULUS/ANKARA
  HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞAALLAH

  ***YAPRAKLI'YA DAİR HABERLERİ DÜNYAYA DUYURMAK AMACI İLE KURULAN yapraklıhaber.net internet sitesi yayın hayatına atıldı. Günümüzde Yayıncılığın zor birikim ,özveri dikkat isteyen bir uğraş olduğu bilincindeyiz. ALLAH kolaylık versin Yapraklı için en güzel haberlerin verilmesi dileği ile Yapraklı haber .net internet sitesinin kurucularını ve yöneticilerini kutluyoruz. başarılarınız daim olsun.. HAYIRLARA VESİLE OLSUN YAPRAKLI İÇİN EL ELE

  Duyuru Arşivi

 • DERNEK ÜYEMİZ DOKTOR ŞABAN ODABAŞI VE EŞİ DOKTOR HÜLYA ODABAŞI TRAFİK KAZASI GEÇİRMİŞ OLUP, ELİM TRAFİK KAZSI SONUCU EŞİ HÜLYA ODABAŞI VEFAT ETMİŞTİR
 • ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ EMİN AKBAŞOĞLU'NDAN ÇOK ANLAMLI BİR KONUŞMA
 • BELALAR DEFOLA TERÖRE LANETOLA ZÂLİMLER KAHROLA ZULÜM BERTARAF OLA DUALAR KABUL OLA.
 • YAPRAKLI'DA KORKUTAN YANGIN...
 • YAPRAKLIYA GÖNÜL VEREN İNSANLAR BAYRAMINIZ BAYRAM OLSUN
 • YAPRAKLI YAĞLI GÜREŞ FESTİVALİNE DAVETLİSİNİZ--09 TEMMUZ 2016---YAPRAKLI
 • GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZ 18 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ GÜNÜ DÜZENLENDİ
 • 9 haziran 2016 ÇANKIRI'NIN YENİ VALİSİ SAYIN MESUT KÖSE GÖREVİNE BAŞLADI. YAPRAKLILILAR ADINA SAYIN VALİMİZE YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ
 • 7- 8 VE 28 HAZİRAN 2016 - İSTANBUL VE MİDYAT - ÜÇ SALDIRI BİRDEN TERÖRÜN DİNİ YOK. DİNSİZLERİ VAR. YİNE İÇİMİZ KAN AĞLIYOR. ÇÜNKÜ ŞEHİTLERİMİZ VAR.
 • EY İMAN EDENLER!!! ALLAH'A KARŞI GELMEKTEN SAKINMANIZ İÇİN, ORUÇ SİZDEN ÖNCEKİLERE FARZ KILINDIĞI GİBİ, SİZE DE FARZ KILINDI...
 • “Büyük günahlardan kaçınıldığı sürece, beş vakit namaz ile iki cuma ve iki ramazan, aralarında geçen günahlara keffaret olur. ” • Üyelik Girişi
  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam5
  Toplam Ziyaret35159
  Hava Durumu
  Anlık
  Yarın
  25° 31° 15°
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar4.79664.8159
  Euro5.58855.6109
  REKLAMLAR
  BURADA REKLAM YAYINLAMAK İSTEYENLER

  DERNEĞİMİZLE İRTİBATA GEÇEBİLİRLER.

  YAPRAKDER REKLAM AJANSI